slowniczek:przywolaj-kreature

Przywołaj Kreaturę -
Możesz przywołać Kreatury na kilka sposobów:
- z ręki na Pole Bitwy – bez płacenia jej Kosztu Przywołania. Kreatury znajdujące się na ręce już ci służą, więc ich przywołanie jest darmowe,
- z Pola Przywołań na Pole Bitwy – płacąc pełny Koszt Przywołania Kreatury,
- ze Strefy Odesłania Wojowników na swój stos kart odrzuconych – płacąc 1 Kryształ,
- ze Strefy Odesłania Wojowników na Pole Bitwy – płacąc pełny Koszt Przywołania Kreatury.

Koszt Przywołania opłacasz Kryształami zebranymi w wyniku odrzucenia karty oraz dzięki przywołaniu Kreatur na Pole Bitwy.

Kreatury możesz przywoływać tylko na wolne miejsca swojego Pola Bitwy.
Jeśli chcesz przywołać Kreaturę w miejsce zajęte, musisz skorzystać wcześniej z akcji Przesuń albo Odwołaj Kreaturę.

Przywołując Kreaturę na Pole Bitwy z ręki możemy wykorzystać zdolności aktywne Domeny Głównej tej Kreatury oraz zdolności aktywne Domen Bocznych dzięki Synergii Klanowej. Przywołując Kreaturę z Pola Przywołań na Pole Bitwy zdolności aktywują się tylko jeśli Kreatura posiada zdolność Pęd.

Przywołanie karty na stos kart odrzuconych nie jest tym samym, co odrzucenie karty. Nie możesz aktywować żadnej zdolności karty, którą przywołujesz z Pola Przywołań na stos kart odrzuconych.

Instrukcja

Strona: 8-9.
Użytkownicy nie mają możliwości edytowania ani dodawania tekstu na tej stronie. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące gry, zauważyłeś jakiś błąd albo chciałbyś pomóc tworzyć nasze Centrum Wiedzy, skontaktuj się z nami: biuro@lacerta.pl.
  • ostatnio zmienione: 2021/04/07 15:38