slowniczek:synergia-klanowa

Synergia Klanowa -
występuje, kiedy Kreatury sąsiadujące (zarówno w pionie jak i w poziomie) na Pole Bitwy należą do tego samego Klanu. Dzięki Synergii Klanowej możesz skorzystać ze zdolności Domen Bocznych oraz prowadzić Fuzję Mocy z Bram.

Synergia Klanowa nie działa po skosie! Stykanie się tylko rogiem nie wystarczy.

W grze występuje pięć różnych Klanów oraz Pierwotni, którzy mogą uczestniczyć w Synergii Klanowej każdego Klanu.
Jeżeli w Fazie Rozwoju przywołujesz Kreaturę na Pole Bitwy i spełniasz warunek Synergii Klanowej, możesz wykonać zdolności przylegających Domen Bocznych. Dotyczy to zarówno Kreatury właśnie przywoływanej, jak i tej, która już wcześniej znajdowała się na Polu Bitwy. Jeżeli po obu stronach przywoływanej Kreatury znajdują się Kreatury tego samego Klanu, możesz skorzystać ze wszystkich dostępnych zdolności Domen Bocznych Kreatur sąsiadujących w poziomie.
W Fazie Ataku Synergia Klanowa zachodzi zawsze, gdy Kreatury tego samego Klanu znajdują się obok siebie.

Chowańce nie posiadają żadnych zdolności w Domenach Bocznych. Umożliwiają jednak wykonanie zdolności z Domen Bocznych innym Kreaturom z tego samego Klanu.

Instrukcja

Strona: 9, 14.
Użytkownicy nie mają możliwości edytowania ani dodawania tekstu na tej stronie. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące gry, zauważyłeś jakiś błąd albo chciałbyś pomóc tworzyć nasze Centrum Wiedzy, skontaktuj się z nami: biuro@lacerta.pl.
  • ostatnio zmienione: 2021/04/06 15:09